Lietota tehnika

Grāvu pļaujmašīnas, kas smalcina arī celmus un krūmus 6m garumā

Līdz šim rotora tipa pļaujmašīnas radīja cilvēkos šausmas, ja nu gadās kāds akmens vai kāds celms ceļā, rotors saliekts un izmaksas lielas. TMC Cancela sāka ražot rekultivācijas frēzes un pēcāk pievērsās arī grāvju pļaujmašīnu un mulčeru ražošanai. Pamata ideja bija izmantot rekultivācijas frēžu ražošanā iegūtās zināšanas un izveidot
pļaujmašīnu, kas spēj izturēt lielas slodzes- kokus, krūmus, akmeņus un celmus, nepieļaujot rotora saliekšanos.

TMC Cancelas mulčera rotors pārsniedz tuvākā konkurenta rotora biezumu 3 reizes, tās pamatā ir mazās rekultivācijas frēzes rotors, kam pielikti kustīgie naži. Naži stiprinās ar 27 mm skrūvi un lielu atbalsta laukumu- stiprinājuma ausi, kas arī noapaļota tā, lai neķeras aiz celmiem un akmeņiem. Rezultāts pasakains, Ikšķiles novada apsaimniekotājs jau 7 gadus ar greideri sastum kopā akmeņus un tad izlīdzina ar šādu mašīnu, Latvijas gāzes krātuve Conexus Grid ir piebeiguši daudzas konkurentu mašīnas, izņemot TMC Cancelu un izvēlas savu tehnikas parku papildināt ar vēl vienu šādu agregātu. Latvijas meži arī ir iegādājušies jau otru TMC Cancelu- frontālo versiju. Lielākie zemnieki kā Paškausku ģimenes uzņēmums arī uztic savas lauku malas TMC Cancelai. Visā Latvijā, katrā novadā ir šāds mulčeris.
Pieejamai modeļi priekšā, aizmugurē, sānā- grāvju un ekskavatoru galvu versijās.Pārbaudīta vērtība, kas Jums vairs nav jāpārbauda, tā strādā. Ražošanas laiks 5 mēneši, sezonā uz vietas ap 30 vienībām, bet tās nereti beidzas pirms tiek saražotas nākamās. Tādēļ šī tehnika jāpasūta ziemā kā teicienā par kamanām.
Dalīties:

Jums ir kādi jautājumi! Uzrakstiet mums!

Šī lauka aizpildīšana ir obligāta
Šī lauka aizpildīšana ir obligāta
Šī lauka aizpildīšana ir obligāta
Šī lauka aizpildīšana ir obligāta