Jaunumi

Kādēļ izvēlēties SIP?

SIP ir līderis un inovāciju ziņā bagātākais zāles tehnikas ražotājs pasaulē. Kopš 2007. gada SIP ir pirmais izgudrojis un ieviesis 4 tapiņu aizsardzību katram pļaujmašīnas pļaušanas diskam. SIP vālotājiem katram rotora ritenim ir neatkarīga stūrēšanas un kopēšanas iespēja- nokopējot lauka līmeni kā putnam, kas viegli pārplanē pāri visiem nelīdzenumiem- lieliski tas redzams Daugavas palieņu pļavās, kur nedrīkst art. SIP ārdītājam kopēšanās funkcija 9m platai mašīnai ir 75 cm gājienā uz augšu un leju, visi ārdītāja riteņi hidrauliski stūrējas, nav jāzaudē vai, burtiskā nozīmē- jāizmet no lauka nopļautā zāle, jo visa paliek uz lauka.

Šobrīd, pēc nepilnu 70 gadu tehnikas ražošanas pieredzes, SIP ir izgudrojis pasaulē labāk kopējošo frontālo pļaujmašīnu ar kopēšanos 28 grādiem(tuvākajam konkurentam tikai 16 grādi) uz sāniem. Tā ir pilnībā stiprināta no priekšas uz aizmuguri un, pateicoties hidropneimatiskajai kopēšanās funkcijai, spēj sekundes simtdaļā reaģēt uz lauka izmaiņām. Šī pati pļaujmašīna pieejama arī 15m pļaujmašīnas kombinācijā, kas saņēmusi Profi žurnāla balvu kā pļaušanas rekordu gāzēja pasaulē.Vēl SIP jaunumos ir arī AIR grābeklis, kas grābjot neļauj zālei pieskarties zemei, bet noliek masu tīri un precīzi vālā- un atkal, dara to tehnoloģiski vispārdomātāk.

Uzzini vairāk mājas lapā vai zvanot mums. SIP tehnikai garantija 3 gadi. Latvijā sadarbībā ar Lolus SIA jau kopš 2010. gada.

 - Profi Special Reprint 09-2018

- SIP flyer 2021

- Profi Special Reprint 05-2017

Dalīties: